UTLEIE

Opplev friheten med bobil

Er du også nysgjerrig på bobillivet? Lei da vel!
Det unike er at du står helt fritt til å velge hvor du vil plassere “hytten” din. På stranden, fjellet eller i byen?

Bobil utleie

Vi tilbyr utleie av to bobiler. Begge kan kjøres på vanlig førerkort klasse B.
Informasjon om bobilene og når de er ledige for utleie finner du ved å klikke på bildene under.

LEIEPRISER:
Ukesleie 01.09. – 14.05:   kr 11.200,- per uke
Ukesleie 15.05. – 31.08:   kr 14.000,- per uke
Depositum                         kr 10.000,-
Vi tilbyr kun weekendleie i lavsesong. (september-april)

VIKTIG INFORMASJON:

Vi ber dere om å lese gjennom vilkårene før bestilling.
–  Vilkår og brukermanual
–  Kontrakt

Har du spørsmål eller vil booke din drømmeferie, kontakt Elna:
Mobil: 41 22 33 89 eller mail: elna@aktivcaravan.no 

Sun Living

Wingamm

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 40 00 35 70

Mail: post@aktivcaravan.no

Elna Helen Wigum

Administrasjonsmedarbeider/selger
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Emily Mason

Selger/Butikksjef
412 55 322
Emily@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
kine@aktivcaravan.no 

Aivon Baretto

Daglig Leder
Aivon@aktivcaravan.no

Maria Nesse

Trainee import/administrasjon
Maria@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330
Verksted@aktivcaravan.no
Verkstedet er tilgjengelig på telefon
mand-fred mellom 10.00-15.30.

Send oss en melding: