Norgesferien starter
hos oss!

- Bobiler på lager

Norgesferien starter
hos oss!

- Bobiler på lager

Avdelinger

Verksted

Nettbutikk

Utleie

Hvorfor velge oss?

Avdelinger

Verksted

Nettbutikk

Utleie

Hvorfor velge oss?

Nyheter fra Aktiv Caravan

Lagertømming Kabe

Lagertømming Kabe

Vi trenger plass til flere bobiler/campingvogner og trenger din hjelp. Dette er en glimrende mulighet for å gjøre et svært godt kjøp på våre 2020 modeller fra...

Frankia sommerkampanje

Frankia sommerkampanje

Vi har endelig bobiler fra Frankia på lager og feirer med en sommerkampanje! Kjøper du en av våre lagerførte bobiler fra premium-merket Frankia gir vi deg i sommer en...

Åpent i sommer

Åpent i sommer

Vi er tilgjengelig for deg gjennom hele sommeren og har normale åpningstider. Det kommer stadig inn nye bobiler og campingvogner som venter på nye eiere. Og til deg som...

Vi er autorisert forhandler for:

Adria

Frankia

KABE

Mega Mobil

Sun Living

Finansiering

Vi tilbyr gode finansieringsordninger. Spør oss for et tilbud eller prøv Santanders lånekalkulator.

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss?
Nøl ikke med å ta kontakt.
Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler.

 

Kontakt oss på

 

40 00 35 70
post@aktivcaravan.no

Kokstad, Bergen

Elna Helen Wigum

Administrasjon/selger
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Melissa Solsvik

Butikksjef
412 55 322
Melissa@aktivcaravan.no 

Aivon Baretto

Daglig Leder

Aivon@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
Kine@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330
Verksted@aktivcaravan.no

Verkstedet er tilgjengelig på telefon man - fre mellom 10.00-15.30.

Haugalandet, Førde

Øystein Tveit

Avdelingsleder Haugalandet
41 20 20 51
Oystein@aktivcaravan.no

Ta kontakt