fbpx

Norgesferien starter
hos oss!

- Bobiler på lager

Avdelinger

Verksted

Nettbutikk

Utleie

Hvorfor velge oss?

Avdelinger

Verksted

Nettbutikk

Utleie

Hvorfor velge oss?

Nyheter fra Aktiv Caravan

Nyhet: Frankia 1960

Nyhet: Frankia 1960

Endelig har nyheten Frankia 1960 ankommet Kokstad! Bobilen som ble produsert i anledning Frankia sitt 60 års jubileum er endelig hos oss! Dette er en limited edition...

Vårklargjøring

Vårklargjøring

Endelig er våren her - med stigende temperaturer, lysere kvelder og blomster som titter frem. Det kribler i kroppen etter å legge ut på bobiltur og nyte campinglivets...

Ny avdeling på Haugalandet!

Ny avdeling på Haugalandet!

Det er med stor glede at vi endelig kan røpe prosjektet vi har jobbet med lenge; vår nye avdeling på Haugalandet! Torsdag 15.april er den offisielle åpningsdatoen, og...

Vi er autorisert forhandler for:

Adria

Frankia

KABE

Mega Mobil

Sun Living

Finansiering

Vi tilbyr gode finansieringsordninger. Spør oss for et tilbud eller prøv Santanders lånekalkulator.

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss?
Nøl ikke med å ta kontakt.
Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler.

 

Kontakt oss på

 

40 00 35 70
post@aktivcaravan.no

Kokstad, Bergen

Elna Helen Wigum

Administrasjon/selger
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Emily Mason

Selger/Butikksjef
412 55 322
Emily@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
Kine@aktivcaravan.no

Aivon Baretto

Daglig Leder

Aivon@aktivcaravan.no

Maria Nesse

Trainee import/administrasjon
466 36 198
Maria@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330
Verksted@aktivcaravan.no

Verkstedet er tilgjengelig på telefon man - fre mellom 10.00-15.30.

Haugalandet, Førde

Øystein Tveit

Avdelingsleder Haugalandet
41 20 20 51
Oystein@aktivcaravan.no

Ta kontakt