Norgesferien starter hos oss!

Velkommen som kunde hos oss!

  • Stort utvalg av leveringsklare biler
  • Anerkjente merker
  • Gode priser
  • Autorisert verksted
  • Gode finansieringsordninger
  • Innbytte (autorisert takstmann)

Kjøp trygt fra en merkeforhandler!

Når du handler hos oss, skal du være helt trygg på at du får den hjelpen du trenger både før og etter kjøpet. Vi har autoriserte fagfolk i alle ledd, og førstehåndskjennskap til alt som omhandler garanti, service, reparasjoner, eventuelle aksjoner fra Fiat Professional / Iveco, service og reparasjon av bodel, fuktkontroll og gasstest.

Aktiv Caravan – et underselskap av Bilsalg Kokstad

Aktiv Caravan er stolt av å være den eneste bobilforhandleren på Vestlandet, som også er autorisert forhandler/verksted for Fiat Professional og Iveco. Dette gjør at vi kan tilby deg en unik garanti!
Hos oss får du 5 års fabrikkgaranti på alle chassis fra Fiat Professional og Iveco.

Siste nytt

Kampanjer

Velkommen til åpningshelg!

Fra torsdag til søndag inviterer vi til åpningshelg hos oss på Kokstad. Vi byr på…
Mega mobil
Lett blanding

Fra leilighet til bobil

I nesten to år har Martin (23) lekt med tanken om å bo i en…
inngang
Nyheter

Korona restriksjoner

I lys av dagens restriksjoner ser vi oss nødt til å holde vår salgsavdeling og…
Lett blanding

Fyll gass hos oss!

Trenger du påfyll av gass til din bobil, campingvogn eller grill? Da håper vi at…
Se flere artikler

Vi leverer bobiler fra:

Finansiering

Vi tilbyr gode finansieringsordninger. Spør oss for et tilbud eller prøv Santanders lånekalkulator.

Lånekalkulator!

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 40 00 35 70

Mail: post@aktivcaravan.no

Elna Helen Wigum

Administrasjonsmedarbeider/selger
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Emily Mason

Selger/Butikksjef
412 55 322
Emily@aktivcaravan.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
Aivon@aktivcaravan.no

Maria Nesse

Trainee import/administrasjon
466 36 189
Maria@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
Kine@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330
Verksted@aktivcaravan.no
Verkstedet er tilgjengelig på telefon
mand-fred mellom 10.00-15.30.

Send oss en melding: