Nyhet: Mink Campers

Lansering 28/10 

- Les mer!
logo mink campers

Nyheter fra Aktiv Caravan

Virtuell messe Adria og KABE

Virtuell messe Adria og KABE

Fikk du ikke deltatt på årets caravanmesse, eller vil du ta en ekstra kikk på nyhetene for 2022? Da passer tilbudet dette perfekt for deg! Adria og KABE har nå en...

Lansering Mink Campers

Lansering Mink Campers

Nå er den stilige camperen snart hos oss. Gjett om vi gleder oss til å vise dem frem til dere!Vi inviterer derfor til lansering av Mink Campers torsdag 28.oktober. ...

Høstkampanje Haugalandet

Høstkampanje Haugalandet

Torsdag 14. - lørdag 16.oktober inviterer vi deg til høstkampanje hos oss på Haugalandet! Vi byr på gode tilbud og noe godt å spise.  Gjør et kupp i utstyrsbutikken!...

Vi er autorisert forhandler for:

Adria

Frankia

KABE

Mega Mobil

Sun Living

mink campers

Mink Campers

Finansiering

Vi tilbyr gode finansieringsordninger. Spør oss for et tilbud eller prøv Santanders lånekalkulator.

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt.
Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler.

Telefon: 40 00 35 70 | Epost: post@aktivcaravan.no

Kokstad, Bergen

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330 (10.00 -15.30)
Verksted@aktivcaravan.no

Melissa Solsvik

Butikksjef
412 55 322
Melissa@aktivcaravan.no

Administrasjon

Aivon Baretto

Daglig Leder

Aivon@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
Kine@aktivcaravan.no

Elna Helen Wigum

Administrasjon/selger
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Haugalandet, Førde

Øystein Tveit

Avdelingsleder Haugalandet
41 20 20 51
Oystein@aktivcaravan.no

Ta kontakt