Kampanjedager på Kokstad
28-30 september

- Les mer

Kampanjedager på Kokstad

28-30 september
- Les mer

Nyheter fra Aktiv Caravan

Lagertømming 28-30 september

Lagertømming 28-30 september

Fra tirsdag 28. – torsdag 30. september inviterer vi til lagertømming på Kokstad. Hjelp oss å tømme lageret slik at vi kan fylle på med neste års nyheter! Vi har...

Caravanmessen 2021

Caravanmessen 2021

Denne uken er våre selgere representert på Caravanmessen i Lillestrøm. Dette betyr begrenset salgshjelp både på Kokstad og Haugalandet. Skulle du ha noen spørsmål er vi...

Lagertømming Kabe

Lagertømming Kabe

Vi trenger plass til flere bobiler/campingvogner og trenger din hjelp. Dette er en glimrende mulighet for å gjøre et svært godt kjøp på våre 2020 modeller fra...

Vi er autorisert forhandler for:

Adria

Frankia

KABE

Mega Mobil

Sun Living

Finansiering

Vi tilbyr gode finansieringsordninger. Spør oss for et tilbud eller prøv Santanders lånekalkulator.

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss?
Nøl ikke med å ta kontakt.
Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler.

 

Kontakt oss på

 

40 00 35 70
post@aktivcaravan.no

Kokstad, Bergen

Elna Helen Wigum

Administrasjon/selger
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Melissa Solsvik

Butikksjef
412 55 322
Melissa@aktivcaravan.no 

Aivon Baretto

Daglig Leder

Aivon@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
Kine@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330
Verksted@aktivcaravan.no

Verkstedet er tilgjengelig på telefon man - fre mellom 10.00-15.30.

Haugalandet, Førde

Øystein Tveit

Avdelingsleder Haugalandet
41 20 20 51
Oystein@aktivcaravan.no

Ta kontakt