Lånekalkulator

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 40 00 35 70

Mail: post@aktivcaravan.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
Aivon@aktivcaravan.no

Elna Helen Wigum

Salgssjef
412 23 389
Elna@aktivcaravan.no

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Maria Nesse

Butikk / Import
412 55 322
Maria@aktivcaravan.no

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
Kine@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330
Verksted@aktivcaravan.no
Verkstedet er tilgjengelig på telefon
mand-fred mellom 10.00-15.30.

Send oss en melding: