Aktiv Caravan Haugalandet

April 2021 åpnet vi opp vår nye og flotte avdeling på Haugalandet, nærmere bestemt Hanaleite Industripark i Sveio. Her har vi store og flotte lokaler bestående av både utstyrsbutikk, verksted og oppstillingsplass for bobil og campingvogn. 

Som autorisert forhandler for Frankia, Kabe, Solifer, Mega Mobil, Pilote og Mink Campers tilbyr vi til enhver tid et bredt utvalg av både nye og brukte bobiler og campingvogner. 

Aktiv Caravan Haugalandet
Butikkbilde haugalandet

Stor utstyrsbutikk!

I vår nye og flotte utstyrsbutikk finner du det meste du trenger for nye eventyr på hjul. Her får du alt fra campingmøbler, servise, vaskeprodukter, gass og led-lamper.

Som forhandler for Caravan Supply har vi muligheten til å bestille inn varer til deg, utenom det vi har lagerført. Klikk deg inn på deres hjemmeside for å se utvalget vi kan tilby, og ta kontakt med oss for bestilling av varer.

Stor utstyrsbutikk!

I vår nye og flotte utstyrsbutikk finner du det meste du trenger for nye eventyr på hjul. Her får du alt fra campingmøbler, servise, vaskeprodukter, gass og led-lamper.

Som forhandler for Caravan Supply har vi muligheten til å bestille inn varer til deg, utenom det vi har lagerført. Klikk deg inn på deres hjemmeside for å se utvalget vi kan tilby, og ta kontakt med oss for bestilling av varer.

Butikkbilde haugalandet

Formidlingssalg

Har du en bobil eller campingvogn du vil selge? Vi selger den gjerne for deg, eller tar den i innbytte. Les mer om formidlingssalg her.

Finansieringsløsninger

I samarbeid med Santander tilbyr vi svært gode og fleksible finansieringsløsninger.

Verksted

Februar 2022 åpnet vi også opp vårt nye bobilverksted for bodel. Les mer om verkstedet vårt her 

Følg oss på Facebook

Følg oss på vår Facebook-side for oppdaterte nyheter og kampanjer!

 

øystein

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt.
Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler.

Telefon: 40 00 35 70 | Epost: post@aktivcaravan.no

Kokstad, Bergen

Kenneth Brun Ellingsen

Selger
412 36 340
Kenneth@bilsalg.as

Jarle Tveiten

Selger
406 44 810
Jarle@aktivcaravan.no

Arvid Taule

Verksmester
413 14 330 (10.00 -15.30)
Verksted@aktivcaravan.no

Melissa Solsvik

Butikksjef
412 55 322
Butikk@aktivcaravan.no

Administrasjon

Aivon Baretto

Daglig leder

Aivon@aktivcaravan.no

Jannike Skeide

Controller
480 92 199
Kontroll@aktivcaravan.no

Haugalandet, Førde

Øystein Tveit

Avdelingsleder Haugalandet
412 02 051
Oystein@aktivcaravan.no

Verksted

Verksted Haugalandet
459 14 440
verkstedsveio@aktivcaravan.no